پروژه ها

در این قسمت پروژه های اجرا شده آرتادکورز توسط ابزار پیش ساخته پلی اورتان یا پلی یورتان و گچبری پیش ساخته را مشاهده خواهید کرد.

به دلیل استقبال زیاد از محصولات آرتادکورز، پروژه های متعدد مسکونی، تجاری و اداری، فرهنگی ورزشی و تفریحی در سابقه این مجموعه وجود دارد.اجرای ابزارهای پیش ساخته پلی اورتان در تهران عمدتاً در مناطق ۱ و ۲ بوده است. همچنین در شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد، قم، کرج، یزد، آبادان، تبریز، اهواز و ... اجرای گچبری های پیش ساخته توسط آرتادکورز صورت پذیرفته است.

البته حجم قابل توجه پروژه های تالار، مجموعه های پذیرایی و هتل ها را نمی توان از قلم انداخت. لذا هدف آرتادکورز لوکس سازی سریع و اقتصادی پروژه های ارجاعی به این مجموعه می باشد. تلاش تمامی افراد این مجموعه در جهت بهینه سازی پروژه ها با ابزارهای پیش ساخته می باشد. با ما در کمترین زمان و با کمترین هزینه فضای داخلی خود را لوکس و کلاسیک کنید.

تماس با ما

نیاوران، به سمت میدان قدس بعد از سه راه مژده، نبش کوچه صالحی پلاک ۴۹۵، واحد ۵۰۱، طبقه ۵

تلفن تماس:
۰۲۱۲۶۸۵۰۲۵۶
۰۲۱۲۶۸۵۱۷۳۸
۰۲۱۲۲۷۴۴۹۶۷
۰۲۱۲۲۷۴۴۹۵۵
تلفن همراه:
۰۹۱۰۲۲۷۵۵۲۷

info{at}artadecors{dot}com

آرتا دکورز

آرتادکورز نماینده رسمی و انحصاری محصولات لوکس ساختمانی از برندهای بی رقیب اروپایی است که توانسته با ارائه کالا و خدمات با کیفیت، نظر متقاضیان بازار طراحی و ساخت را به خود جلب کند.

ابزار پیش ساخته پلی یورتان، دیوارپوش های پلی یورتان، فن های لوکس، موکت های مدرن و ... از محصولات این مجموعه می باشد که با توجه به فن آوری نوین تولید ابزارهای پلی یورتان، جزء محصولات منحصر به فرد لوکس سازی ساختمان به شمار می روند.

پروژه های آرتادکورز

© Copyright 2017 تمامی حقوق وب سایت متعلق به شرکت آرتادکورز می باشد

هرگونه کپی برداری از مطالب سایت پیگرد قانونی دارد .

طراحی سایت زمان نژاد - ۰۹۱۲۲۵۰۷۰۲۱
بالا