پروژه ها

در این قسمت پروژه های اجرا شده آرتادکورز توسط ابزار پیش ساخته پلی اورتان یا پلی یورتان و گچبری پیش ساخته را مشاهده خواهید کرد.

به دلیل استقبال زیاد از محصولات آرتادکورز، پروژه های متعدد مسکونی، تجاری و اداری، فرهنگی ورزشی و تفریحی در سابقه این مجموعه وجود دارد که در تهران عمدتاً در مناطق ۱ و ۲ بوده است. همچنین در شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد، قم، کرج، یزد، آبادان، تبریز، اهواز و ... اجرای ابزارهای پیش ساخته پلی اورتان و گچبری پیش ساخته توسط آرتادکورز صورت پذیرفته است.

البته حجم قابل توجه پروژه های تالار، مجموعه های پذیرایی و هتل ها را نمی توان از قلم انداخت. لذا هدف آرتادکورز لوکس سازی سریع و اقتصادی پروژه های ارجاعی به این مجموعه می باشد و تلاش تمامی افراد این مجموعه در جهت تحقق این مهم می باشد. با ما در کمترین زمان و با کمترین هزینه فضای داخلی خود را لوکس و کلاسیک کنید.

تماس با ما

نیاوران، به سمت میدان قدس بعد از سه راه مژده، نبش کوچه صالحی پلاک ۴۹۵، واحد ۵۰۱، طبقه ۵

تلفن تماس:
۰۲۱۲۶۸۵۰۲۵۶
۰۲۱۲۶۸۵۱۷۳۸
۰۲۱۲۲۷۴۴۹۶۷
۰۲۱۲۲۷۴۴۹۵۵
تلفن همراه:
۰۹۱۰۲۲۷۵۵۲۷

info{at}artadecors{dot}com

آرتا دکورز

آرتادکورز نماینده رسمی و انحصاری محصولات لوکس ساختمانی از برندهای بی رقیب اروپایی است که توانسته با ارائه کالا و خدمات با کیفیت، نظر متقاضیان بازار طراحی و ساخت را به خود جلب کند.

ابزار پیش ساخته پلی یورتان، دیوارپوش های پلی یورتان، فن های لوکس، موکت های مدرن و ... از محصولات این مجموعه می باشد که با توجه به فن آوری نوین تولید ابزارهای پلی یورتان، جزء محصولات منحصر به فرد لوکس سازی ساختمان به شمار می روند.

[instagram-feed]

© Copyright 2017 تمامی حقوق وب سایت متعلق به آرتادکورز می باشد
طراحی سایت زمان نژاد - ۰۹۱۲۲۵۰۷۰۲۱
بالا