پروژه ها

 در این قسمت پروژه های اجرا شده گچبری پیش ساخته آرتادکورز توسط ابزار پیش ساخته پلی یورتان و نمونه گچبری پیش ساخته اروپایی آرتادکورز را مشاهده خواهید کرد.

به دلیل استقبال زیاد از ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان آرتادکورز، پروژه های متعدد مسکونی، تجاری و اداری، فرهنگی ورزشی و تفریحی در سابقه فعالیت این مجموعه وجود دارد. اجرای ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان در تهران عمدتاً در مناطق ۱ و ۲ و در لواسان بوده است. همچنین گچبری منزل و گچبری کلاسیک دیوار در شهرهای تبریز، اصفهان، شیراز، مشهد، قم، کرج، یزد، آبادان، اهواز توسط گروه آرتادکورز انجام شده است. کیفیت کار آرتادکورز بی رقیب بوده و نمونه های بسیاری در گچبری پیش ساخته سقف و گچبری دیوار، قاب سازی دیوار، گچ بری سرستون  و گچبری نمای ساختمان های برند و منحصر به فرد کار شده است. 

البته حجم قابل توجه پروژه های طراحی داخلی تالار، مجموعه های پذیرایی و هتل ها را نمی توان از قلم انداخت. هدف آرتادکورز لوکس سازی سریع و اقتصادی پروژه های بازسازی و طراحی دکوراسیون می باشد. تلاش تمامی افراد شرکت آرتادکورز در جهت بهینه سازی پروژه های ساختمانی با ابزارهای پیش ساخته می باشد. با ما در کمترین زمان و با کمترین و برترین کیفیت هزینه فضای داخلی و نمای ساختمان خود را لوکس و کلاسیک کنید.

 

بالا Call Now Buttonتماس با آرتادکورز