تالار آرتمیس

اجرای ابزار دکوراتیو و گچبری پیش ساخته پلی یورتان در تالارها

اجرای ابزار دکوراتیو در تالار

استفاده از ابزار دکوراتیو در تالار و تشریفات مجلل شما به دلیل قابلیت نصب بدون ایجاد خرابی و امکان ایجاد نور مخفی بدون نیاز به رابیتس بندی گزینه ای اقتصادی و مطلوب به شمار می آید. اجرای ابزار دکوراتیو و گچبری پیش ساخته در تالار آرتمیس که به جهت سرعت و سهولت در نصب و اقتصادی بودن، مناسب ترین جایگزین گچبری سنتی می باشد، توسط آرتادکورز صورت گرفته است. 

کربل و محراب پیش ساخته

 محراب پیش ساخته یکی از تزیینات دکوراتیو به صورت گچبری پیش ساخته است که در معماری و دکوراسیون داخلی و نما بسیار پرکاربرد است.

کربل نیز یکی از ابزار دکوراتیو قاب بندی به صورت گچبری پیش ساخته است. در سازه های بتنی پیش ساخته به قسمت برجسته ستون ها که به عنوان نشیمنگاه تیر جهت نگهداری آن به کار می رود براکت یا کربل (Corbel) می گویند. کربل پلی یورتان ابزار مورد استفاده جهت تزیین ستون نیز به شمار میرود و کاربردهای بسیاری در معماری داخلی و خارجی ساختمان دارند. و جایگزین قطعات گچبری دکوراتیو داخلی ساختمان و یا سیمانکاری های تزیینی در نما می باشند. کربل پیش ساخته این امکان را به شما می دهد که از طرح و نقش های بسیار متنوع متناسب با سبک دکوراسیون منزل خود استفاده نمایید.

استفاده از ابزار دکوراتیو پلی یورتان در ساخت، بازسازی و نوسازی ساختمان به علت رنگ پذیری بسیار مطلوب با آراژمان دکوراسیون و هماهنگی کامل با هر نوع سقف و متریال از جمله کناف سبب راحتی و سرعت در انجام کار می شود. آراستن محیط داخلی و فضاسازی تالار و اماکن مجلل پذیرایی خود را با استفاده از دیوار پوش ها و سقف های کاذب پیش ساخته آرتا دکورز در سریع ترین زمان ممکن به انجام برسانید. ما یک دفتر طراحی معماری با کارکنان متخصص داریم که با طراحی کدهای مختلف ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان به شما خدمت رسانی می کنند.

عکس های پروژه

بالا