برج تهران

اجرای ابزار قاب سازی، گل کنج قاب و گل سقفی در پروژه مسکونی برج تهران

ابزار قاب سازی در برج تهران

 

ابزار قاب سازی در برج تهران ساخته شده از پلی اورتان بسیار مقرون به صرفه است. ابزار قاب سازی و بردر یکی از تزیینات دکوراتیو به صورت گچبری پیش ساخته است. ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان آرتادکورز با کیفیت بالا و سطحی هموار برای تکمیل نهایی رنگ آماده می شوند. آنها یک جایگزین کامل برای گچبری سنتی و چوب بوده و پوسیدگی یا آسیب دیدگی ندارد.

با استفاده از ابزار برش و چسب در فضای شما قرار می گیرد و می توانیم حکاکی های چوبی یا گل های گچبری در ابزارهای پلی یورتان را با سرعت بیشتر و هزینه کمتر داشته باشیم. اکثر محصولات آرتادکورز برای حمل در همان روز سفارش آماده هستند.

گل کنج قاب و گل سقفی

گل کنج قاب  یکی از ابزار دکوراتیو قاب بندی به صورت گچبری پیش ساخته است. گل کنج قاب پلی یورتان ابزار مورد استفاده جهت تزیین دور قاب بندی پیش ساخته است. همچنین در طرح های جدید بر روی دیوار نیز به صورت گل دور قاب گچی مورد استفاده قرار می گیرد. گل سقفی پیش ساخته پلی یورتان ابزار مورد استفاده جهت تزیین دور لوستر است. همچنین در طرحهای جدید بر روی دیوار نیز به صورت گل سقفی گچی مورد استفاده قرار می گیرد.

ابزار پیش ساخته پلی یورتان کاربردهای بسیاری در معماری داخلی و خارجی ساختمان دارند. و جایگزین قطعات گچبری دکوراتیو داخلی ساختمان و یا سیمان کاری های تزیینی در نما می باشند. گل های قاب بندی پیش ساخته این امکان را به شما می دهند که از طرح و نقش های بسیار متنوع متناسب با سبک دکوراسیون منزل خود استفاده نمایید.

نکته قابل توجه در مورد این ابزار این است که در تمامی ساختمان ها اعم از ساختمان های در حال نوسازی، بازسازی، ساختمان های با مصالح سنتی و یا با مصالح سبک و نوین و به ویژه ساختمان های با سبک معماری مدرن قابل استفاده می باشد.

ویدئوی پروژه

بالا