پروژه لواسان

اجرای پلی اورتان در لواسان

پروژه لواسان در سال ۱۳۹۷ توسط شرکت آرتادکورز طراحی و اجرا شده است. اجرای پلی یورتان در لواسان و لوکس سازی با گچبری پیش ساخته جایگزین گچبری سنتی و چوب تخصص ماست. پروفیل های ویژه پلی یورتان در مجموعه ما با قیمت مناسب در دسترس هستند. ابزارهای دکوراسیون داخلی استفاده شده در پروژه لواسان عبارتند از:

  • تونیک های پلی یورتان استفاده شده در سقف
  • ابزارهای فلکس و قابل انعطاف در فضا و طراحی های منحنی جهت طاق های ورودی
  • قاب بندی دیوارها و طراحی با رنگ در بین قاب سازی پلی یورتان دیوار
  • کربل های پلی یورتان جهت تاج طاق
  • ستون های پلی یورتان جهت تعریف درگاهی طاق ها

آرتادکورز بهترین راه حل برای ابزار دکوراتیو پلی یورتان و مناسب برای پروژه شما است. آیا پروژه یا منزل شما برای گچبری، و یا ترکیبی از تزیینات کلاسیک شما را با مشکل هزینه و زمان روبرو کرده است. به معنای واقعی کلمه ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان می تواند تمام آن چیزی باشد که شما واقعا به آن نیاز دارید.
ما وسیع ترین و متنوع ترین دامنه از ابزار دکوراتیو پلی یورتان در صنعت ساختمان و برای کاهش هزینه های نصب ارائه می دهیم. صرفه جویی در هزینه و زمان نصب توسط ابزار های پلی یورتان معماری Polyurethane mouldings توسط آرتادکورز یک پیروزی قطعی برای شما است. ابزارهای پلی اورتان با چگالی بالا و شبیه به چوب کاج سفید هیچ گاه پوسیده یا خراب نمی شود، و اساسا تعمیر و نگهداری آن بی هزینه هست. ما برای تزیینات و نگاره های کلاسیک شما ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان را در تنوعی بی نظیر و با کیفیتی عالی ارائه می دهیم.
سفارش اقتصادی ابزارهای پیش ساخته گچبری پلی یورتان برای فضای شما تخصص ما است.
ما به بسیاری از مشتریانمان برای ترمیم های ساختمان های تاریخی کمک می کنیم و با تخصص معماری داخلی برای محصولات خود مشاوره رایگان می دهیم.

ویژگی های ابزار دکوراتیو پلی یورتان:

- اقتصادی ترین محصول جایگرین ابزار گچبری فول کلاسیک
- سرعت فوق العاده در اجرا
- تنوع در طرح و جنس
- وزن بسیار سبک
- قابلیت نصب بدون ایجاد خرابی
- قابلیت ایجاد نور مخفی بدون نیاز به رابیتس بندی
- رنگ پذیری بسیار مطلوب با آراژمان دکوراسیون
- هماهنگی کامل، هر نوع سقف و متریال از جمله کناف

عکس های اجرای پلی یورتان در پروژه لواسان

بالا Call Now Buttonتماس با آرتادکورز