پروژه سعادت آباد

اقتصادی ترین و سریع ترین جایگزین سیستم های سنتی، گچبری ساختمان بدون زیر سازی

اجرای پلی اورتان در پروژه سعادت آباد

خانه های امروزی از مواد با کارایی بالا که قوی و سبک هستند ساخته می شوند. با این حال مهمترین مزیت پلی یورتان نصب آسان آن است. همچنین دوام و پایداری یکی از المان های اساسی است که در ساخت و ساز پروژه سعادت آباد مورد توجه قرار گرفته است. کیفیت و عملکرد ساختمان باید به طور انحصاری قابل اعتماد باشد. به همین دلیل است که محصولات پلی اورتان می تواند انتخاب خوبی برای خانه ها و ساختمان ها باشد.

یکی از ویژگی های برجسته پلی اورتان فوم سخت است که دارای ویژگی های عایق الکتریکی منحصر به فرد است. از آن برای دیوارها و سقف های خانه های جدید و هنگام بازسازی خانه های موجود استفاده می شود. با توجه به هزینه انرژی گرمایی و خنک کننده که 56 درصد از انرژی مورد استفاده در خانه های متوسط آمریکایی (به گفته وزارت انرژی ایالات متحده) می باشد، فوم پلی یورتان سفت و سخت می تواند در حفظ دمای یکنواخت و کاهش میزان آلودگی صوتی موثر باشد. پیشرفت های قابل توجهی در دو دهه گذشته در صنعت ساختمان صورت گرفته است. تکنولوژی پلی یورتان فن آوری های پیشرفته ای برای نیازهای صنعت ساخت و ساز امروز را تضمین می کند.

خواصی که پلی یورتان ها را در ساخت و ساز مفید کرده است:

پیوند عالی

استحکام کششی خوب

انعطاف پذیری

سختی

مقاومت در برابر سایش

مقاومت در برابر روغن و حلال

مقاومت نسبی در برابر نور ماوراء بنفش و اوزون

پلی اورتان ها برای تولید محصولات با کارایی بالا که قوی اما سبک وزن هستند، به خوبی عمل می کنند. آنها با دوام و دارای مزایای فراوانی هستند. محصولات پلی یورتان همچنین می توانند به طراحی زیبایی شناختی خانه ها و ساختمان ها کمک کنند.

عکس های پروژه

بالا Call Now Buttonتماس با آرتادکورز