پروژه خیابان دروس

ابزار پلی یورتان در پروژه مسکونی خیابان دروس

پروژه مسکونی دروس در چهار طبقه در سال ۱۳۹۶ توسط شرکت آرتادکورز طراحی و اجرا شده است. محصولات پلی یورتان استفاده شده در این پروژه عبارتند از:

  • ابزار دکوراسیون داخلی: قاب سازی کلاسیک با گل های تاج و سرستون و بدنه ستون های پلی یورتان
  • ستون های طرح کلاسیک شامل سر ستون، بدنه ستون و پایه ستون پلی یورتان
  • کربل پلی یورتان کلاسیک در طرح و سایزهای متنوع جهت طراحی ورودی ها و لابی

آرتادکورز بهترین راه حل برای ابزار دکوراتیو پلی یورتان و مناسب برای پروژه شما است. آیا پروژه یا منزل شما برای گچبری پیچیده و دندانه دار دقیق، و یا ترکیبی از تزیینات کلاسیک شما را با مشکل هزینه و زمان روبرو کرده است. به معنای واقعی کلمه هر ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان می تواند تمام آن چیزی باشد که شما واقعا به آن نیاز دارید.
ما وسیع ترین و متنوع ترین دامنه از ابزار دکوراتیو پلی یورتان در صنعت ساختمان و برای کاهش هزینه های نصب ارائه می دهیم. صرفه جویی در هزینه و زمان نصب توسط ابزار های پلی یورتان معماری Polyurethane mouldings توسط آرتادکورز یک پیروزی قطعی برای شما است. ابزارهای پلی اورتان با چگالی بالا و شبیه به چوب کاج سفید هیچ گاه پوسیده یا خراب نمی شود، و اساسا تعمیر و نگهداری آن بی هزینه هست. ما برای تزیینات و نگاره های کلاسیک شما ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان را در تنوعی بی نظیر و با کیفیتی عالی ارائه می دهیم.
سفارش اقتصادی ابزارهای پیش ساخته گچبری پلی یورتان برای فضای شما تخصص ما است.
آرتادکورز بیش از 1200 نمایه را در مجموعه استاندارد قالب های کلاسیک از جنس پلی اورتان ارائه می دهد، اما پروفیل های ویژه پلی یورتان نیز در قیمت های شگفت آور با قیمت مناسب در دسترس هستند. ما یک دفتر طراحی معماری با کارکنان متخصص داریم که با طراحی کدهای مختلف ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان در کنار هم یک جلوه واقعی از هنر کلاسیک را برای شما خلق می کنند. ما به بسیاری از مشتریانمان برای ترمیم های ساختمان های تاریخی کمک می کنیم  و با تخصص معماری داخلی برای محصولات خود مشاوره رایگان می دهیم.

ویژگی های ابزار دکوراتیو پلی یورتان:

- اقتصادی ترین محصول جایگرین ابزار گچبری فول کلاسیک
- سرعت فوق العاده در اجرا
- تنوع در طرح و جنس
- وزن بسیار سبک
- قابلیت نصب بدون ایجاد خرابی
- قابلیت ایجاد نور مخفی بدون نیاز به رابیتس بندی
- رنگ پذیری بسیار مطلوب با آراژمان دکوراسیون
- هماهنگی کامل، هر نوع سقف و متریال از جمله کناف

بالا Call Now Buttonتماس با آرتادکورز