پروژه جردن

تزئینات دیواری پلی یورتان و ابزار سقفی در پروژه جردن

پروژه مسکونی جردن در سال ۱۳۹۷ توسط شرکن آرتادکورز طراحی و اجرا شده است. در اجرای پروژه جردن از تزئینات دیواری پلی یورتان به عنوان جایگزین ابزار گچبری سنتی استفاده شده است. در قسمت سقف از ابزار سقفی و ابزار گلویی بهره برده ایم. آرتادکورز بهترین راه حل برای ابزارهای پلی یورتان و مناسب برای پروژه شما است. آیا پروژه یا منزل شما برای گچبری پیچیده و دندانه دار دقیق، و یا ترکیبی از تزیینات کلاسیک شما را با مشکل هزینه و زمان روبرو کرده است. به معنای واقعی کلمه هر ابزار گچبری پیش ساخته پلی یورتان می تواند تمام آن چیزی باشد که شما واقعا به آن نیاز دارید.

ابزار پلی یورتان استفاده شده در پروژه مسکونی جردن عبارتند از:

  • ابزار پلی یورتان به کار رفته در طراحی داخلی
  • موتیف های ایرانی و عربی در اتاق خواب مستر
  • ابزار پلی یورتان طرحدار در لبه نور مخفی
  • ابزار پلی یورتان به صورت موتیف های کلاسیک در سقف
  • قاب سازی بر روی سقف
  • قاب سازی بر روی دیوار

تزئینات دیواری پلی یورتان و پلی استایرن جایگزین مناسب گچبری سنتی با وزن بسیار سبک و صرفه اقتصادی و دارای سرعت نصب بالا هستند.

ابزار پیش‌ ساخته دکوراتیو پلی یورتان قابل استفاده در تمامی ساختمان‌ ها اعم از ساختمان‌ های در حال نوسازی، بازسازی، ساختمان‌ های با مصالح سنتی و یا با مصالح سبک و نوین و به ویژه ساختمان‌ های با سبک معماری مدرن می‌ باشد. این محصول که در قالب طرح گچبری‌ های ساختمانی می‌ باشد با توجه به نوع طرح بسیار متنوع و جذاب بوده و مورد استقبال عمومی قرار گرفته‌ است.

شرکت آرتا دکورز نماینده فروش تزئینات دیواری پلی یورتان ساخت کشورهای معتبر اروپایی است.

بالا Call Now Buttonتماس با آرتادکورز