گچبری پیش ساخته آجودانیه

اقتصادی ترین و سریع ترین جایگزین گچبری ساختمان بدون زیرسازی

پروژه آجودانیه

در بازسازی پروژه آجودانیه به جای ساخت قطعات دکوراتیو پیش ساخته گچی که به تازگی جایگزین گچبری های لوکس ساختمانی شده از گچبری های پیش ساخته با جنس پلی اورتان یا پلی یورتان استفاده شده که به دلیل خواص خاص این پلیمر جایگزین بسیار هوشمندانه ای است.

از ویژگی های ابزار پلی یورتان فرم پذیری با جزییات بسیار بالا می باشد. پلی اورتان در طرح و نقش های دکوراتیو بسیار خوب عمل می کند. ابزار پلی یورتان به راحتی ترک نمی خورد و کند سوز است. همچنین درجه انقباض و انبساط نزدیکی به گچ و گچبری ساختمان دارد.

سبک بودن اجزای ابزار پلی یورتان در برابر گچبری های پیش ساخته گچی و سرعت اجرای بالا به همراه اقتصادی بودن سبب شد که این پلیمر از استقبال بسیار بالایی در صنعت ساختمان برخوردار شود.

طراحان داخلی در ساختمان سازی از موتیف های پیش ساخته پلی یورتان و ابزارهای پیش ساخته آن استقبال کردند. بنابراین گروه های بسیاری در دنیا طرح های دکوراتیو جدیدی را تولید کردند.

استفاده از ابزار پلی یورتان یا پلی اورتان در صنایع دیگر

این بار به جای گچبری های پیش ساخته پلی یورتان دیوارپوش های لوکس و برجسته با ساختار پلیمرهای جدید یورتان پا به عرصه گذاشتند. پوشش های برجسته دیواری با نقش های کلاسیک مانند کاغذ دیواری های لوکس. ولی این بار با مزیت نقش برجسته دست طراحان داخلی را برای طراحی های لوکس در سبک معماری کلاسیک باز گذاشتند. و تزیینات دکوراتیو سبک های گوتیک و کلاسیک انگلیسی و فرانسوی مجددا در فضاهای جدید باز تعریف شدند.

استفاده از تزیینات دکوراتیو پلی یورتان یا پلی اورتان در استفاده به جای گلویی ها یا ابزارهای نور مخفی، قاب سازی های دیوار و قاب بندی های سقف و چه به عنوان پوشش های برجسته دیواری نوعی از معماری کلاسیک مجلل اروپایی را باز آفرینی کرده اند.

عکس های پروژه

بالا