پروژه آبادان

کاربرد ستون پلی یورتان، ابزار قابسازی و گلویی در پروژه آبادان

در اجرای پروژه آبادان از ستون پلی یورتان، ابزار قابسازی و گلویی به عنوان جایگزین ابزار گچبری سنتی استفاده شده است. ابزار پیش ساخته پلی یورتان سبک که با نوعی تکنولوژی پلیمری و پلاستیکی با استحکام و دانسیته بالا تولید گردیده و جایگزین بسیار مناسبی برای گچبری های پیش ساخته، گچبری و سیمان کاری های سنتی می باشد.

طراحی داخلی و به تبع آن فضای داخلی بواقع جایی است که روح ما در آن قرار دارد. شرکت آرتا دکورز  نیز با بیش از 10 سال سابقه همواره تلاش نموده تا با بکارگیری هنر و تکنولوژی، ابزارها و عناصر دکوراتیوی را تولید و عرضه کند که زیبایی اثر بخشی بر محیط و فضای پیرامون شما داشته باشد.

ابزار پیش ساخته پلی یورتان سبک که با نوعی تکنولوژی پلیمری و پلاستیکی با استحکام و دانسیته بالا تولید گردیده جایگزین بسیار مناسبی برای گچبری های پیش ساخته، گچبری و سیمان کاری های سنتی می باشد. ابزار پیش‌ ساخته دکوراتیو پلی اورتان و پلی استایرن با دانسیته بالا در انواع ابزار گلویی، نور مخفی، پروفیل‌ های قاب، قرنیز، قاب‌های پیرامونی در و پنجره، طاقچه‌ ها، گل‌ ها و گنبدهای زیبای سقفی، ستون و سرستون عرضه می شود. امروزه جهت ایجاد طرح‌ ها و جلوه‌ های زیبا و طبیعی در سبک‌ های معماری مدرن برای معماران و سازندگان استفاده از ابزار پلی یورتان یک باید است.

بالا Call Now Buttonتماس با آرتادکورز