گچبری بام فرمانیه

گچبری بام فرمانیه توسط ابزارهای دکوراتیو پلی یورتان با قیمت مناسب

گچبری پروژه بام فرمانیه

گچبری بام فرمانیه به وسیله ابزار دکوراتیو پلی اورتان صورت گرفته است. بازسازی و نوسازی ساختمان با گچبری های آماده نهایت سرعت و دقت را به همراه دارد. پلی یورتان، پلیمری مقاوم و در حالت های مایع، جامد، سخت و نرم می باشد که با کاربردهای فراوان، قابلیت خود را در صنعت و تولید به اثبات رسانده است.

یکی از استفاده های پر کاربرد پلی‌یورتان‌ها، به صورت ابزار پیش ساخته دکوراتیو می باشد که به جهت سرعت و سهولت در نصب و اقتصادی بودن، مناسب ترین جایگزین گچبری سنتی و یا سیمانکاری های تزیینی در نما می باشد.

گوناگونی در دسته بندی ابزارهای پلی یورتان (گلویی، نور مخفی، ابرارهای قاب سازی، قرنیز، فریم درب و پنجره، پنل های دیواری، گل ها، گنبدهای سقفی، ابزار تزیینی، طاقچه ها، چراغ دان ها، ستون، دیوار پوش و غیره) ، امکان دستیابی به فضای لوکس کلاسیک را به فراهم آورده است.

ویژگی های گچبری پیش ساخته :

انعطاف پذیری

مقرون به صرفه

نصب سریع و آسان

دانسیته و استحکام بالا

برش و نصب آسان و سریع

سازگار با محیط زیست و بدون CFC

تنوع در طرح، ماندگاری طولانی و دوام

ایده آل برای بازسازی و تغییر دکوراسیون

مقاوم در برابر رطوبت، کپک، محیط های اسیدی و قلیایی

رنگ پذیری بالا با انواع رنگ های ساختمانی و قابلیت پتینه کاری

قابلیت نصب بر روی کلیه سطوح گچی، درای وال، سیمان، سنگ،کاشی، فلز، چوب، کابینت، مبلمان، سقف های کاذب

صفحات پلی اورتان سخت و بسیار مقاوم هستند. مصالح ساختمانی پلی یورتان انعطاف پذیری طراحی را برای پروژه های جدید بازسازی اضافه می کند. پانل های با هسته فوم و ابزارهای پیش ساخته پلی یورتان که طیف گسترده ای از رنگ ها و پروفیل ها برای دیوارها و سقف ها را ارائه می دهند. جایگزین کامل سیستم های سنتی گچبری و گچبری پیش ساخته می باشند.

بالا Call Now Buttonتماس با آرتادکورز