آرتا دکورز

هلدینگ آرتاویل سازه معماری با بیش از 20 سال سابقه تأسیس در زمینه طراحی، ساخت، نظارت و بازرگانی فعالیت دارد. آرتادکورز از زیر شاخه های بازرگانی این هلدینگ می باشد. آرتادکورز به طور متمرکز در حیطه واردات محصولات لوکس ساختمانی و ابزار پیش ساخته پلی اورتان به ارائه کالا و خدمات می پردازد.

لوگوی آرتادکورز

درباره آرتادکورز

نماینده رسمی و انحصاری ابزار پیش ساخته پلی اورتان

آرتادکورز نماینده رسمی و انحصاری محصولات لوکس ساختمانی از برندهای بی رقیب اروپایی است. آرتادکورز توانسته با ارائه کالا و خدمات با کیفیت، نظر متقاضیان بازار طراحی و ساخت را به خود جلب کند.

ابزار پیش ساخته پلی اورتان ، دیوارپوش های پلی اورتان، موکت های مدرن و ... از محصولات این مجموعه هستند. این ابزار با توجه به فن آوری نوین تولیدشان، از محصولات منحصر به فرد لوکس سازی ساختمان به شمار می روند.

فعالیت شرکت

محصولات آرتادکورز

آرتادکورز نماینده رسمی و انحصاری محصولات لوکس ساختمانی از برندهای اروپایی است. ما اقتصادی ترین و سریعترین جایگزین سیستم های سنتی و گچبری ساختمان بدون زیرسازی را به شما پیشنهاد می دهیم.

علاوه بر این شرکت آرتادکورز وارد کننده ابزار پیش ساخته پلی اورتان به سبک کلاسیک نیز می باشد. رنگ پذیری بسیار مطلوب با آراژمان دکوراسیون و هماهنگی کامل با هرگونه سقف و متریال را از ما بخواهید.

مدیران و بنیان گذاران

مدیر عامل

آقای مهندس پیام فهیمیان

فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران از دانشگاه تهران و برنده جوایز متعدد در همایش های صنعت ساختمان هستند. ایشان در حیطه دیوارهای سه بعدی فعالیت های برجسته ای داشته است. اولین فعالیت وی ساختمان حکمت واقع در مرزداران می باشد.

ریاست هیئت مدیره

آقای مهندس سعید ملکی نژاد

فارغ التحصیل رشته مهندسی معماری در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تبریز و برنده جوایز ویژه در حوزه طراحی هستند. غالب فعالیت وی در زمینه مجتمع های تجاری اداری و مسکونی لوکس است. اولین طراحی مربوط به ساختمان کاخ سناتور زعفرانیه می باشد.

بالا