آرتا دکورز

هلدینگ آرتاویل سازه معماری با بیش از 20 سال سابقه تأسیس در زمینه های طراحی، ساخت، نظارت و بازرگانی فعالیت دارد که آرتادکورز از زیر شاخه های بازرگانی این هلدینگ می باشد و به طور متمرکز در حیطه واردات محصولات لوکس ساختمانی و ابزارهای پیش ساخته پلی اورتان به ارائه کالا و خدمات می پردازد.

لوگو آرتادکورز

درباره ما

نماینده رسمی و انحصاری ابزارهای پیش ساخته پلی اورتان

آرتادکورز نماینده رسمی و انحصاری محصولات لوکس ساختمانی از برندهای بی رقیب اروپایی است که توانسته با ارائه کالا و خدمات با کیفیت، نظر متقاضیان بازار طراحی و ساخت را به خود جلب کند.

ابزارهای پیش ساخته پلی اورتان ، دیوارپوش های پلی اورتان، فن های لوکس، موکت های مدرن و ... از محصولات این مجموعه می باشد که با توجه به فن آوری نوین تولید آن ها، جزء محصولات منحصر به فرد لوکس سازی ساختمان به شمار می روند.

فعالیت شرکت

محصولات آرتادکورز

آرتادکورز نماینده رسمی و انحصاری محصولات لوکس ساختمانی از برندهای اروپایی بوده و اقتصادی ترین و سریع ترین جایگزین سیستم های سنتی و گچبری ساختمان بدون زیرسازی را به شما پیشنهاد می دهد.

علاوه بر این شرکت آرتادکورز وارد کننده ابزارهای پیش ساخته پلی اورتان به سبک کلاسیک نیز می باشد. رنگ پذیری بسیار مطلوب با آراژمان دکوراسیون و هماهنگی کامل با هرگونه سقف و متریال را از ما بخواهید.

مدیران و بنیان گزاران

مدیر عامل

آقای مهندس پیام فهیمیان

فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران از دانشگاه تهران که برنده جوایز زیادی در همایش های صنعت ساختمان بوده و در حیطه دیوارهای سه بعدی فعالیت های برجسته ای داشته است. اولین فعالیت وی ساختمان حکمت واقع در مرزداران می باشد.

ریاست هیئت مدیره

آقای مهندس سعید ملکی نژاد

فارغ التحصیل رشته مهندسی معماری در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تبریز و برنده جوایز ویژه در حوزه طراحی بوده است. غالب فعالیت وی در زمینه مجتمع های تجاری اداری و مسکونی لوکس است و اولین طراحی مربوط به ساختمان کاخ سناتور زعفرانیه می باشد.

بالا